Telefonická podpora pro obchodní oddělení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sjednávat schůzky pro obchodníky
Komunikovat s managery, řediteli, majiteli společností
Neprodáváte, pouze sjednáváte schůzku!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP nebo DPP
Nejsme korporát, ale malá firma, která si zakládá na dobrých vztazích a otevřené komunikaci
Plat od 25.000,-
Telefon a notebook je samozřejmostí
Vlastní organizace času
Home-office – oceníme nadšené studenty či maminky na mateřské dovolené
Kancelář na Praze 5 - Smíchov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Jako specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů, Vám pomůžeme s odpovědmi na následující otázky…..

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pracovitostí a nečekáním na zázraky :)
Obchodním myšlením a citem pro rozpoznání příležitosti
Snahou vidět každý den výsledky své práce
Schopností kvalitní argumentace a empatie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3533055  Datum zveřejnění: 11.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,-