Asistent/ka marketingu do centra Prahy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 34 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Povedete marketingové kampaně ve spolupráci s externím grafikem
• Postaráte se, aby náš Instagram, Twitter a FB stránky vypadaly dobře
• Budete mít pod palcem organizaci eventů
• Budeme otevřeni Vašim kreativním nápadům a návrhům

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci, kde budete moci využít své nápady a kreativitu
• Platové ohodnocení 27 – 34 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
• Zázemí menší, ale stabilní společnosti, kde vždy panuje pozitivní atmosféra
• Notebook, mobil
• Týden dovolené navíc
• Sídlo v centru Prahy se skvělou dostupností
• Pozvolné zaškolení, abyste se v klidu a bez stresu naučili, jak to u nás chodí
• Termín nástupu 1.12., nebo dle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Žijete marketingem a chcete své zkušenosti dále rozvíjet?
Spíš, než korporát, oceníte prostředí menší rodinné firmy?
U nás si práci budete organizovat samostatně, dáme Vám volnou ruku v přípravě kampaní a oceníme Vaši kreativitu.
Prodáváme zemědělská osiva, jsme ve své práci dobří a děláme jí dlouho. Hledáme člověka, který nám pomůže o tom dát vědět světu.

Zašlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, či při osobním setkání :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Služební auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3533946  Datum zveřejnění: 8.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 34 000 Kč