Junior Manager – Máš po škole? Rozjeď kariéru u nás

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
po zapracování cca 50 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi čerstvým absolventem střední, vyšší odborné, nebo vysoké školy a chceš získat příležitost se dlouhodobě rozvíjet a posouvat v osobní, kariérní ale i finanční rovině?
Nebo už máš na pracovním trhu zkušenosti a hledáš novou životní výzvu?
Jsme tým mladých lidí, máme ambice něco dokázat a odvahu jít novým směrem. Obyčejné nám nestačí. Chceme vynikat. Nevzdáváme se.
Máš to podobně? Pojďme se poznat a zjistit, zda patříš mezi nás.
Přes 10 let pomáháme a radíme klientům s jejich penězi. Nabízíme Ti možnost nastartovat svou kariéru a být součástí jedné z nejlepších společností v oboru.

Co Ti k tomu pomůže?
- SŠ/VOŠ/VŠ - na oboru nezáleží
- Chuť vybudovat něco smysluplného, dlouhodobého a svého - praxi nevyžadujeme, ambiciózní uchazeče rádi zaškolíme
- Mít zájem na sobě neustále pracovat a rozvíjet se
- Řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (MS Office)

Co Ti nabízíme?
- Spolupráci na IČO
- Provizní systém dle výsledků a aktivit
- Po zapracování cca 50 000,- s potenciálem dalšího růstu
- Výsledkové odměny (luxusní dovolené)
- Akciový program
- Manažerskou smlouva
- Kompletní zaškolení na dané pracovní pozici
- Prestižní vzdělávání od nejlepších z oboru
- Flexibilní pracovní dobu
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Hradec Králové, Pardubice

Pracovní náplň:
- Obchodní činnost – práce s klientelou
- Rozšiřování interního týmu – personalistika, školení, předávání zkušeností
- Pravidelné a průběžné vzdělávání ve finančním sektoru, sledování novinek

Pohovory děláme jinak. Budeme se bavit o Tobě, o silných stránkách a co od života očekáváš. Pošli nám na sebe kontakt a my se brzy ozveme :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3536677  Datum zveřejnění: 12.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: po zapracování cca 50 000,-