Zákaznický servis – bez praxe, 25 000,- čistého po zaučení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23-32 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pohodovou administrativní práci se stabilní mzdou a férovými podmínkami? Myslíme si, že je důležité vážit si zaměstnanců, pečovat o ně a oceňovat jejich práci. Vidíte to stejně? Pak jste ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro Vás.
Zabýváme se kovovýrobou a zpracováním kovů různými způsoby a momentálně hledáme člověka, který nám pomůže s příjmem zakázek a další administrativou.
Přidejte se k nám do týmu, staňte se součástí fajn kolektivu a rozvíjejte se u jedničky v oboru.

Co u nás budete dělat?
• Budete mít pod palcem příjem zakázek, vyřizování požadavků zákazníků a přípravu balíčků s hotovými zakázkami
• Vše Vás samozřejmě v klidu naučíme, dokud si prací nebudete jistí

Co byste měl/a splňovat?
• Zvládat práci s PC (Word, Excel, Power Point)
• Mít cit pro zodpovědnost a pečlivost – vše ostatní už zvládneme naučit :)

Co Vám za to nabízíme?
• Práci na HPP v jednosměnném provozu 8 hodin denně
• Stabilní plat, po zaučení až 25 000,- čistého
• Pohodový kolektiv lidí, kteří se umí navzájem podržet
• 5 týdnů dovolené
• Volné vstupy do bazénu a fitness
• Permanentky na hokej, basketbal
• Zaměstnanecké benefity –pojištění odpovědnosti zaměstnance, příspěvek 50% na obědy
• Školení a vzdělávání v oboru
• Místo výkonu práce – Pardubice – Černá za Bory
• Nástup možný ihned, nebo dle domluvy

Zašli nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání přímo u nás ve firmě :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3538455  Datum zveřejnění: 13.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23-32 000,-