Obchodník – manažer inzerce v médiích - bez horních limitů

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodej tištěné inzerce do regionálních novin, lokálních pražských titulů, odborných titulů a webu
• Akvizice nových klientů a péče o stávající zákazníky (poměr 1:1)
• Příprava nabídek a speciálních projektů pro klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráci na IČO
• Fixní část platu + neomezené bonusy z prodejů
• Mobilní telefon
• PC
• Automobil na schůzky k dispozici
• Příspěvek na dovolenou
• Školení a kurzy pro obchodníky
• Možnost home office (po zapracování)
• Nástup: leden 2019
• Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy, kanceláře: Praha 6 (Dejvice)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Baví Vás obchodní činnost a láká Vás nabízet inzerci v různých časopisech?
Chcete nabízet a prodávat něco, co má smysl a je pro druhé užitečné?
Vadí Vám, že nemáte neomezené bonusy z prodejů?

Tak pojďte pracovat k nám! Pošlete nám svůj životopis a vše důležité probereme po telefonu a na osobní schůzce. Jsme vydavatelství, které působí na českém trhu již řadu let a vydáváme různé tituly distribuované zdarma do poštovních schránek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. středoškolské vzdělání
• Zkušenost na pozici obchodníka
• Pokud máte praxi v médiích, je to pro nás velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3542423  Datum zveřejnění: 19.11.2018