Obchodník s výčepními zařízeními – s AJ

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nejdříve si projdeš kompletním zaškolením u nás na prodejně, kde tě naučíme náš sortiment
- Poté začneš fungovat jako obchodník – dostaneš svěřené portfolio zákazníků (práce z 90 % z kanceláře)
- Budeš obchodovat i se zahraničím (Evropa, Amerika), proto potřebuješ určitě umět anglicky, nejlépe i ještě španělsky : )
- Později Tě čeká i akviziční činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Fixní plat 25 – 30 000 Kč
- Výkonová složka (bonusy z prodejů)
- Obědy zdarma ve firmě
- Mobilní telefon
- Notebook
- Přátelský a rodinný kolektiv
- Pracovní doba 7 – 16:00
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Hradec Králové (Sadová)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme aktivního a zapáleného člověka s potenciálem, co má obchodnického ducha a co se dobře domluví anglicky.

Jsme veselý obchodnický tým, co prodává kvalitní výčepní zařízení a rádi mezi sebe přijmeme nového kolegu na pozici obchodníka, co nám pomůže rozšířit náš obchod se zahraničím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání s maturitou – klidně můžeš být i absolvent
- Komunikativní znalost ČJ a AJ (nejlépe i ŠP)
- Obchodnický duch, ambicióznost a chuť na sobě pracovat
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3546830  Datum zveřejnění: 26.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč