Mechanik/seřizovač – až 33 000 Kč - se svozem

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Velká Dobrá, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 - 33 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Opravování a údržba výrobní linky
• Seřizování montážních strojů, lisů a kontrolních přístrojů
• Broušení razníků a nástrojů
• Vyrábění a opravování strojních přípravků a částí strojů
• Výměna opotřebovaných nástrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Platové ohodnocení 28 – 33 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
• Pololetní prémie
• Stravenky v hodnotě 100 Kč
• 23 dní dovolené
• Mobilní telefon
• Bezplatné jazykové kurzy
• Nástup možný ihned/dle Vašich možností
• Místo výkonu práce: Velká Dobrá (možnost svozu z Kladna a okolí)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu a do svého týmu hledáme šikovného a zodpovědného kolegu na pozici Mechanika/seřizovače výrobních linek. Pokud splňujete naše požadavky, budeme velmi rádi, když nám napíšete na Vás kontakt, případně pošlete Váš životopis a vše potřebné doladíme po telefonu a na osobním setkání : ).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výuční list v oboru (ideálně obor Mechanik)
• Min. 1 rok praxe s údržbou strojů a zařízení
• Řidičské oprávnění sk. B
• Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3548295  Datum zveřejnění: 27.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 - 33 000 Kč