Vývojový technik do designérské firmy (m/ž)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technický typ a bavilo by Vás vytvářet krásné a designové věci? Pokud navíc mluvíte anglicky a máte ambice a koordinační schopnosti, pak jste možná ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro Vás.

Jsme předním českým výrobcem městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří. Naše práce nás baví a zaměstnanců si vážíme – i proto jsme vyhráli anketu Férový zaměstnavatel 2018.

Co u nás budete dělat?
Samostatně povedete projekty a budete se spolupodílet na vývoji mobiliáře
Přijdete do styku se zajímavými a schopnými lidmi - designéry, konstruktéry, rozpočtáři, i klienty
Uvítáme Vaše nápady a návrhy, jak produkty zlepšit

Hledáme právě Vás, pokud...
Máte vzdělání technického, strojírenského či stavebního směru, popř. delší zkušenost v těchto oborech
Jste zdravě sebevědomá osobnost se zkušenostmi či dispozicemi k vedení projektů
Domluvíte se anglicky – jsme nadnárodní firma a často budete komunikovat se zahraničními partnery
Vlastníte ŘP. sk. B

Co Vám za to nabízíme?
Práci v moderní společnosti, kde si stále budete rozšiřovat obzory a Vaše názory budou ceněny
Pracovní dobu, kterou si můžete přizpůsobit dle svých představ
Platové ohodnocení, které bude odpovídat Vašim zkušenostem a schopnostem
Benefity – telefon, příspěvek na stravování
Možnost nástupu ihned

Budeme rádi, když nám zašlete své CV a více probereme po telefonu :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jsme předním českým výrobcem designového městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří. Naše práce nás baví a zaměstnanců si vážíme – i proto jsme vyhráli anketu Férový zaměstnavatel 2018.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3557580  Datum zveřejnění: 28.1.2019