Marketingový manažer se znalostí AJ do designérské firmy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Bílovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se podílet na přípravě veletrhů a výstav
Čeká Vás produkční práce při vytváření tiskovin a katalogů
Budete správa webové stránky, sociálních sítí
Budete vytvářet prezentace
Povedete běžné administrativní agendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP na dobu neurčitou
Odpovídající platové ohodnocení
Možnost kariérního růstu
Pružnou pracovní dobu
Notebook
Mobilní telefon
Příspěvek na stravování ve firemní jídelně
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Bílovice (okr. Uherské Hradiště)

Informace o náboru

Máte zkušenosti z marketingu a chtěli byste je využít u designérské firmy? Rádi byste využívali při práci angličtinu?
Jsme přední český výrobce městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří. Přidejte se do našeho týmu a zaštitujte kvalitní a krásné výrobky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Jsme přední český výrobce městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání ukončené maturitou
Komunikativní znalost anglického jazyka
Profesionální úroveň práce na PC – MS Office i grafické programy (Adobe nebo Corel)
Orientaci v problematice nových komunikačních nástrojů (sociální sítě, internet)
Vztah k designu a architektuře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3563364  Datum zveřejnění: 19.12.2018