Servisní technik pro stavební stroje

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 - 40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění servisu i oprav stavebních strojů (omítací stroje, kompresory, pumpy pro čerpání betonu, stavební výtahy a další strojní zařízení)
- Rozvážení strojů po stavbách a zaškolení pracovníků na stavbách, po ukončení pronájmu svážení strojů zpět na firmu
- Čištění strojů a jejich příprava na další nasazení
- Opravy nejrůznější drobné stavební mechanizace (omítačky, míchačky, vrátky, hladičky, odvlhčovače atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Platové ohodnocení 35 – 40 000 Kč
- Pracovní dobu 7:00 – 16:00
- Pořádné zaškolení na dané pracovní pozici, rádi Vás vše naučíme : )
- Stravenky v hodnotě 80 Kč (zaměstnanec hradí 45 %)
- 5 týdnů dovolené na zotavenou : )
- Příspěvek na životní pojištění
- Pracovní oděvy a obuv
- Mobilní telefon
- Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností
- Místo výkonu práce: Praha - Čakovice (výjezdy po Středních, Severních a - Západních Čechách, každý den budete končit v Praze)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte zájem o rozmanitou a zajímavou práci, kdy se budete věnovat opravám a údržbě různých stavebních strojů?
Máte vystudovanou strojní nebo elektro školu?
Tak se nám ozvěte a vše probereme po telefonu a na osobním setkání! Oceníme jak zkušeného servisního technika, tak i šikovného absolventa : ).

Jsme firma, která se zabývá prodejem, pronájmem a servisem stavební techniky, stejně jako prodejem stavebních hmot. Do svého osmičlenného týmu pracovníků půjčovny a servisu přijmeme přátelského kolegu na pozici Servisního technika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ: obor strojní nebo elektro
- Základní znalost elektro (nízké napětí)
- Řidičský průkaz sk. B (výjezdy po stavbách)
- Výhodou, nikoliv podmínkou: praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3564727  Datum zveřejnění: 21.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 - 40 000 Kč