Asistent/ka prodeje – s AJ – od 27 000 Kč

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 27 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Seznámení se s naším sortimentem (podlahové krytiny a bytový design)
- Prezentace a prodej zboží
- Vypracování cenových nabídek ve spolupráci s techniky
- Spolupráce při zajištění chodu na našem showroomu
- Jednání se stávajícími klienty
- Fakturace, skladové hospodářství
- Jednání se zahraničními dodavateli, objednávky zboží (zde využijete anglický jazyk)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP – na dobu neurčitou
- Nástupní plat 27 000 Kč (po zkušební době navíc provize z obratu prodejny)
- Pracovní dobu od 9:00 – 18:00
- Moderní pracovní prostředí v našem showroomu
- Příjemný pracovní kolektiv
- Zázemí prosperující firmy s 25letým působením na trhu v ČR
- Zajímavou a rozmanitou práci
- Stravenky
- Volný pracovní den za práci v sobotu
- Nástup možný ihned, případně dle Vašich možností
- Místo výkonu práce: Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme stabilní firma, která působí na českém trhu již 25 let, a zabýváme se zejména prodejem podlahových krytin a bytového designu. Do svého týmu hledáme sympatického kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka prodeje.

Určitě neváhejte a pošlete nám Váš životopis a vše důležité probereme po telefonu a na osobním setkání : )

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- AJ slovem i písmem (min. úroveň B2)
- Schopnost vést obchodní jednání se zahraničními dodavateli i s náročnými klienty
- Zkušenost v oboru podlahových krytin nebo bytového designu (případně zkušenost na obchodní pozici a obrovská motivace se vše potřebné doučit a naučit)
- Ochota pracovat i v sobotu (cca jednou za 14 dní – od 10:00 – 16:00)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3574069  Datum zveřejnění: 9.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 27 000 Kč