Obchodní asistent/ka – Všechromy – firemní auto

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Všechromy, Strančice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Administrace obchodních případů (nákup-prodej)
Komunikace se zákazníky
Interní evidence vozidel
Fakturace, příjem/výdej hotovosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP
Platové ohodnocení 25 000,- Kč čistého
Firemní vůz i pro osobní účely
Příspěvek na pohonné hmoty
Odměny dle výkonnosti
Možnost přivýdělku o víkendu nebo přesčas
Slevy na firemní služby a produkty
Firemní akce
Pracovní doba 8:30-17:00
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Praha východ - Všechromy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Do naší společnosti, která se zabývá prodejem, pronájmem nákladních automobilů a návěsové techniky, hledáme asistentku. Asistentka je v přímém kontaktu s vedením firmy a se zákazníky.
Asistentky jsou dvě (nutná zastupitelnost), spoluvytváří proklientskou firemní kulturu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ
MS Office, dobrá PC gramotnost (výhodou Abra Gen)
Ochotu se učit a pracovat na sobě, aktivní loajální přístup
Řidičské oprávnění sk. B
Výhodou znalost anglického, nebo německého jazyka
Výhodou zkušenosti v administrativě, popř. podobnou pozicí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3589650  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč čistého