Zákaznický servis – pasivní linka – bez praxe

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 Kč (nástupní plat)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budeš přijímat hlášení závad od zákazníků a následně je předávat technikům k opravě
- Telefonní a emailová komunikace se zákazníky, dodavateli a techniky
- Naučíš se u nás vyhodnocovat a hledat řešení požadavků od našich zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Nástupní plat 24 000 Kč (po zaškolení růst)
- 6000 Kč náborový příspěvek (proplacený po ukončení zkušební doby)
- 12 hodinové směny (denní i noční: 7:00 – 19:00 a 19:00 – 7:00)
- 13. plat
- Mimořádné odměny
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Flexi passy
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Příspěvek na MHD
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce
- Nástup možný ihned nebo dle Tvých možností
- Místo výkonu práce: Praha 10 (Michle)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáte pohodovou práci v kanceláři s přátelským a milým kolektivem? Máte chuť učit se novým věcem? Chcete stabilní mzdu, férový přístup zaměstnavatele a spousty firemních benefitů? Pak jste ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro Vás.

Jsme mezinárodní společnost, která se zabývá více než 27 let servisem a výstavbou čerpacích stanic. Do svého přátelského kolektivu rádi přijmeme nového kolegu či kolegyni, která nám pomůže s péčí o naše zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Příjemný hlasový projev a prozákaznický přístup
- Časová flexibilita (ochota pracovat ve 12 hodinových směnách)
- Výhodou praxe v oboru, není však nutná (vše potřebné Tě naučíme : ) )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3593582  Datum zveřejnění: 5.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 Kč (nástupní plat)