Manažer prodejny se stavebním materiálem – Třebíč

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Třebíč, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás očekáváme:
• Úsměv na tváři :)
• SŠ/VŠ ideálně stavebního nebo technického směru
• Zkušenosti s vedením lidí a jejich coaching na obdobné pozici
• Znalosti z obchodu a orientaci ve stavebním trhu alespoň 2 roky
• Odhodlanost a chuť se zlepšovat
• Řidičský průkaz sk. B – občas se vydáte za zákazníky, dodavateli nebo na školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• Jistou a stabilní práci na HPP
• Skvělý pracovní tým a nadřízené, se kterými se dá mluvit :)
• Z dalších benefitů se u nás můžete těšit na notebook, mobil, stravenky, zaměstnanecké slevy, ale i na zajímavá školení a možnosti rozvoje
• Mzda až 50 000 Kč, podle Vašeho odhodlání a zkušeností
• Místo výkonu práce: Varnsdorf
Zašlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Nechcete jen čekat, ale jít úspěchu naproti? :)

Hledáme do našeho týmu právě Vás!

Do velkoobchodu zabývající se technickými produkty hledáme nadšence, dříče a milovníky své práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Stavebnictví/technika

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalosti obchodu a orientaci v technickém oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3597619  Datum zveřejnění: 11.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 50 000