Technik ochrany proti odposlechu

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co konkrétně budeš dělat?
Postaráš se o jednotlivé zakázky – nainstaluješ zařízení a vybavení proti odposlechu, budeš měřit, sestavovat či malovat speciální nátěry po celé ČR i SR
Občas se dostaneš i do světa při zahraničních zakázkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za to nabízíme?
Nenáročnou, ale zato velmi prospěšnou práci v pohodovém kolektivu menší firmy
HPP na dobu neurčitou
Po zapracování plat včetně bonusů až 40 000,-
Služební auto je samozřejmostí (citroen Berlingo či Honda CRV)
Pracovní dobu 8:30 – 17:00 a hrazené případné přesčasy
Finanční prémie a roční bonusy navíc
Sick days
Počítač, mobil
Zázemí na Praze 3, nástup možný ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

Jsi technický typ chceš, aby Tvoje práce byla prospěšná a měla smysl?

Pomáháme lidem chránit se proti odposlouchávání a narušování jejich soukromí.
Specializujeme se na unikátní nátěry a závěsy, které odrazují nechtěné posluchače.

Stojíme si za tím, že je naše práce důležitá a pomáhá stovkám lidí. Pojď taky pomáhat a začni dělat něco, co má smysl.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro, strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Plácneme si, pokud…
máš strojní či elektro školu
se domluvíš anglicky
máš řidičský průkaz a jsi aktivní řidič
zvládneš používat PC
jsi rád mezi lidmi a oceníš nestereotypní práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3600913  Datum zveřejnění: 15.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000,-