Technický obchodník s brusivy (střední a jižní Morava)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o naše aktivní klienty z řad distributorů i koncových uživatelů brusiv
Technické poradenství zákazníkům
Akviziční činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Fixní část platu a neomezené bonusy z prodejů (máme velmi motivační systém odměňování)
Předání portfolia s téměř 200 aktivními klienty
Hojné využívání home officů (v kanceláři pouze 1x měsíčně)
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Sick days
Firemní teambuildingové akce
Možnost dalšího vzdělávání a příspěvků na pojištění a další benefity
Nástup možný ihned, nebo dle Vašich možností
Svěřený region: střední a jižní Morava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte obchodního ducha a jste technický typ?
Už Vás nebaví pouze akvizice pořád dokola? Nechcete už začínat od „nuly“?

Tak se nám ozvěte! Hledáme skvělého obchodníka, který se nám postará o téměř 200 aktivních klientů : )

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe technický směr)
Zkušenost s obchodní činností
Manuální zručnost, vlastní zkušenost s broušením (i jako hobby)
Řidičský průkaz sk. B (budete prakticky denně využívat)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3604220  Datum zveřejnění: 20.2.2019