Elektro projektant – ideální příležitost pro absolventy i pro zkušené

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování projektové dokumentace ve všech jejích stupních
Jednání a konzultace s klienty
Koordinace s ostatními profesemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP na dobu neurčitou
Pozice je vhodná i pro absolventy: vše jsme schopni Vás naučit
Mimořádné odměny
Flexibilní začátek a konec pracovní doby
Firemní auto na vyjížďky za zákazníky
Mobilní telefon
Notebook
Multisport karta
Vzdělávací kurzy a odborná školení
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Baví Vás projektování elektro zařízení a chcete pracovat na zajímavých projektech?
Máte elektrotechnickou školu a platnou vyhlášku 50?
Baví Vás práce v programu AutoCad?
Tak není co řešit! Pošlete nám svůj životopis a vše probereme na telefonu a na osobní schůzce : )

Jsme stabilní firma s dlouholetou historií na českém trhu. Zaměřujeme se na poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Do svého týmu rádi přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektro projektant.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ elektrotechnického směru
Osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. – min. paragraf 5
Znalost práce v programu AutoCad
Řidičský průkaz sk. B (využijete při vyjížďkách za zákazníky)
Výhodou, nikoliv podmínkou praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3643158  Datum zveřejnění: 12.4.2019