Technický pracovník – nátěrové systémy pro okna

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Osobní návštěvy u našich zákazníků (řešení problémů ve výrobě, případně na stavbě, komunikace s dodavateli/kolegy s cílem vyřešit problém)
Vyvíjení obchodních aktivit – představování produktů, vytváření cenových nabídek, předvádění výrobků na místě u zákazníka (vzorové aplikace barvy) – obchodní dovednosti Vás rádi naučíme, není to u nás složité : )
Vše v úzké spolupráci s kolegy a nadřízenými s využitím potenciálu silné a zavedené firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP
Mzdové ohodnocení 40 000 Kč + variabilní složka mzdy
Klasickou osmihodinovou pracovní dobu
Služební auto Škoda Octavia Combi
Telefon, PC
25 dní dovolené
Stravenky (příspěvek zaměstnavatele na stravování)
Variabilní finanční bonus dle dosažených výsledků
Nástup možný ihned, nebo dle Vašich možností
Sídlo firmy: Brno, v případě bydliště mimo Brno – homeoffice
Vyjížďky za zákazníky v rámci Moravy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte zkušenosti s lakováním eurooken nebo interiérových elementů? Případně s jejich výrobou?
Nebo se zajímáte o lakování dřeva?
Rádi byste stabilního a férového zaměstnavatele a zkušené kolegy?
Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Zabýváme se specializovaným velkoobchodem na komponenty pro výrobu oken a dveří. Máme stabilní zázemí a loajální a zkušený tým spolupracovníků. Mezi nás jsme se rozhodli přijmout novou posilu na pozici Technicko – obchodního zástupce se specializací na nátěrové systémy pro eurookna a interiér.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání
Zkušenosti z lakování eurooken nebo interiérových elementů, nebo z jejich výroby
Popřípadě zkušenosti s lakováním dřeva
Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3661265  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc