25 000 - 30 000 CZK

Mistr/mistrová – nástupní plat 25 000 Kč

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovy Vary, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Má na starosti kolektiv 25 lidí (organizace jejich práce a vedení)
- Zajištění chodu výroby
- Řešení běžných i nenadálých situacích vzniklých při výrobě
- Zapojení se do výrobního procesu
- Zpracování podkladů pro mzdy zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP
- Nástupní mzda 25 000 Kč, po zapracování i prémie
- Pracovní doba: 6 – 14:30 (chodí se před šestou)
- Moderní, klidné a rodinné prostředí
- Stravenky
- 13. plat
- Firemní akce (máme skvělý kolektiv)
- Nástup možný ihned, na toho „správného“ člověka si počkáme
- Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jste zodpovědní, čestní, nekonfliktní a spolehliví?
Máte praxi na obdobné pracovní pozici?
Zajímá Vás prostředí firmy rodinného typu, kde mají skvělý kolektiv?

Pro českou firmu rodinného typu hledáme spolehlivého a čestného kolegu/kolegyni na pozici Mistr/Mistrová. Firma se zabývá zejména výrobou filtračních respirátorů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Organizační schopnosti, chodit včas, být čestný, nekonfliktní atd.
- Velkou výhodou je praxe na této pozici a zkušenosti s vedením kolektivu
- Znalost běžné práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jako specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů, Vám pomůžeme s odpovědmi na následující otázky…..

…pro kandidáty….

- Hledáte novou příležitost a zajímavou práci?
- Chcete poradit, jak úspěšně v nové práci začít?
- Znáte opravdu své silné stránky a prostor pro zlepšení?

Adresa společnosti

Kandidáti s.r.o.
Bělohorská 1653/106
16900 Praha 6

Kontakt

Kontaktní osoba: Šárka Červená, DiS.
Tel.: +420774462206
E-mail: poslat životopis
ID: 3692981   Datum zveřejnění: 13.6.2019