Podnikový technolog v chemickém průmyslu

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Děčín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádění školení a přezkoušení pracovníků pro práci na zcela nových zařízeních nebo na těch, na nichž došlo k rozsáhlým úpravám
Spolupodílení se na vypracovávání zásad BOZP a PO
Účast na interních systémových auditů v oblasti BOZP a PO
Vypracovávání nebo podílení se na vypracování vnitropodnikových dokumentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Spolupráci na HPP na dobu neurčitou
Nástupní mzda od 32.000,-
Pracovní dobu: Pondělí - pátek
5 týdnů dovolené
Stravování na pracovišti
Penzijní a životní připojištění
Zvýhodněné volání v rámci firemního tarifu
Roční prémie/odměny
Nástup možný: ihned
Místo výkonu práce: Děčín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Orientujete se v technické a výkresové dokumentaci? Máte ukončené magisterské studium v chemické oblasti nebo máte praxi na obdobné pozici?
Pak toto místo držíme právě Vám! Zašlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme zpět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Chemie

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ chemického směru nebo SŠ + 5 let praxe
Pokročilá znalost MS Office
Základní orientace ve výkresové a technické dokumentaci
Znalost obsluhy plynových a zdvihacích zařízení, tlakových nádob
Základní znalosti legislativy a norem v oblasti BOZP a PO
Základní znalost AJ, nebo NJ, RJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3863650  Datum zveřejnění: 6.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc