Galvanizér Praha

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odmašťování, moření, eloxování, kadmiování a mědění leteckých dílů
Příprava galvanických lázní
Pravidelná údržba galvanovny
Možnost podílet se na provádění zkoušek (zkoušky lázní, zkoušky korozní odolnosti, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na hlavní pracovní poměr
Jednosměnná pracovní doba
Příplatky za přesčasovou práci
Dlouhodobě zajištěnou kvalifikovanou práci
Pravidelné lékařské prohlídky zdarma
Možnost očkování proti chřipce každý rok zdarma
Příjemné, čisté pracovní prostředí, firemní školení
5 týdnů dovolené
Firemní stravenky
Příspěvek na penzijní pojištění
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: v areálu Letov v Praze Letňanech

Informace o náboru

Máte zkušenosti v úpravě kovů?
Rádi byste pracovali v menší rodinné společnosti, kde je jednosměnná pracovní doba?
Tak nám neváhejte zaslat CV a my se Vám ozveme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost působí v oblasti kovoobrábění a kovovýroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství, automobilový průmysl, chemické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučen nebo SŠ s maturitou v oblasti strojírenství nebo automobilovém průmyslu
Vhodné mimo jiné i pro absolventy chemických škol (zaškolení zajistíme)
Praxe v oboru min. 3 roky
Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3944826  Datum zveřejnění: 30.7.2020