Programátor IS KARAT

KARAT Software a.s.

Místo práce
KARAT Software, Dvořákova 2881, 750 02 Přerov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš psát kód, který zjednoduší a zrychlí klíčové procesy ve více než 850 českých top firmách, jako jsou například Pivovar Bernard, Tatra, Národní divadlo a Fruko Schulz? Přidej se k nám a podílej se na implementaci a rozvoji ERP systému KARAT. Dej nám o sobě vědět, ať už máš zkušenosti v oboru, nebo chceš začít kariéru v perspektivním IT oboru – rádi tě zaučíme.

S čím nám pomůžeš?

-s programováním zákaznických požadavků
-s úpravou systému dle požadavků zákazníků, nebo analýzy kolegů
-vytvořit a optimalizovat dílčí aplikace systému

Při tom Ti bude k ruce Tvůj kouč a tým, kteří Tě v tom nenechají plavat a se vším pomohou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-flexibilní pracovní doba - život je pestrý a každý to potřebuje jinak, vždy se domluvíme
-home office - pracujeme i z domova, nebo v nestandardní dobu
-pět týdnů dovolené
-příspěvek na stravné
-firemní automobil, notebook, telefon a další - dle pozice
-možnost využívat firemní automobily k soukromým cestám
-výhodné mobilní tarify pro pracovníky i rodinu
-účast na školeních a další péče o kariérní růst
-náborová odměna - odměníme všechny, kteří doporučí další skvělé lidi do týmu

Na co dalšího se u nás můžeš těšit?

-na skvělý kolektiv – rádi se zasmějeme, tykáme si a otevřeně spolu komunikujeme
-poznáš úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko
-na pravidelná školení – skvělá školení pod vedením dlouholetých profíků, vlastní vzdělávání, předávání zkušeností s kolegy
-parkování v areálu firmy
-získáš stabilní zaměstnání – jsme česká firma s 30letou historií
-nejsme kravaťáci, a pokud to jde, chodíme oblečení neformálně
-na sportovní, výletní a jiná dobrodružství, která pořádáme pod krycími jmény KARAT eXtreme Heads (sporťáci) a KARAT eXpedition Club (výletníci)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

znalost relačních databází - Mírně pokročilý
znalost anglického jazyka - Základy
znalost databázového serveru MS SQL - Základy
SQL - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-analytické, logické myšlení
-základní znalost relačních databází a jazyka SQL
-ovládání obecných programovacích technik
-spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce
-ochotu učit se nové věci

Výhodou:

-znalost databázového serveru MS SQL
-praxe (i studentská) v oboru informačních systémů
-zkušenost s projektově řízenou prací v týmech
-znalost firemních procesů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4153357  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc