Vývojový programátor produktu ALITEO

KARAT Software a.s.

Místo práce
Přerov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S čím nám pomůžeš?
Pomůžeš nám s vývojem nového produktu ALITEO - nástroje pro řízení týmů, projektů a požadavků. Nástroje s celosvětovým potenciálem, současně však ve stabilní firmě, o kterou se můžeš opřít. Tvoje nápady a zapálení pro produkt oceníme a společně dopilujeme na produktových poradách, kde ALITEO přímo formujeme. Čeká Tě zajímavá a naplňující práce, při které můžeš uplatnit své zkušenosti s aktuálními technologiemi a znalost metodik. Budeš také komunikovat s kolegy i se zákazníky při analýze a řešení úkolů (oprava chyb, vývojové požadavky atd.).
Při tom ti budou k ruce kolegové, kteří Tě v tom nenechají plavat a se vším Ti pomohou.

Dle domluvy je možné práci vykonávat také na Slovensku, na ulici Boženy Němcovej v Nitře.

Co od tebe očekáváme:
• Pokročilou znalost JavaScript, HTML, AZURE nebo cloud, TipeScrip, C# (programování serveru)
• vzdělání v oboru IT výhodou, ale ne podmínkou – důležité jsou znalosti
• zkušenosti na pozici vývojového programátora minimálně 3 roky
• znalost prostředí a nastavení/optimalizace služby AZURE cloudu
• koncepční a analytické myšlení
• nadšení pro práci a chuť posunovat věci dopředu
• orientace na cíl, proaktivní přístup k práci
• komunikativnost
• schopnost pracovat v týmu, ale i schopnost pracovat samostatně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme:
• možnost být při zrodu nového produktu s významným potenciálem
• přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí a férový přístup
• flexibilní pracovní dobu
• možnost home office
• příspěvek na stravné
• férové odměny
• notebook a telefon
• účast na odborných školeních a odbornostní růst
• Pravidelné team-buildingy (končící nad ránem )

A také...
• možnost poznat úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko
• prima kolektiv a týmovou práci
• otevřenou komunikaci mezi všemi kolegy
• parkování v areálu firmy
• nejsme kravaťáci a pokud to jde, chodíme neformálně – tenisky nebo žabky? Je to na Tobě
• skvělé firemní akce jako je KARAT Family Day, Vánoční večírek nebo Jarní posezení
• na sportovce jsme připraveni - máme sprchu i kolárnu
• KARAT Extreme Heads - seskupení pracovníků KARAT Software, kteří se vrhají do sportovních akcí všeho druhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
Microsoft Azure - Pokročilý
TipeScript - Pokročilý
C# - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4354829  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc