Obchodník

KARAT Software a.s.

Dvořákova 77, Město, Přerov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se k nám a buď hvězdou obchodu v IT!

Máš obchodního ducha a žiješ pro technologie? Chceš být ten, kdo buduje nové obchodní vztahy a přináší cool inovace do světa IT? Jsi na začátku kariéry a chceš zazářit? Přidej se k nám, hledáme právě tebe!

Co tě čeká:

  • Proaktivní navazování nových obchodních vztahů: Budeš lovcem nových zákazníků.
  • Tvorba nabídek na míru: Přizpůsobuj ALITEO tak, aby padlo zákazníkům jako ulité.
  • Komunikace se zákazníky: Udržuj a rozvíjej vztahy s našimi klienty.
  • Prezentace produktu: Ukazuj zákazníkům, co naše technologie dokážou, a nadchni je pro ně.
  • Vedení obchodních jednání: Uzavírej obchody, které posouvají nás i naše klienty vpřed.

Co od tebe čekáme:

  • Nadšení pro technologie: Miluješ nové technologie a umíš je nadšeně prezentovat.
  • Obchodní dovednosti: Zkušenosti jsou fajn, ale důležitější je tvůj přístup a ochota učit se.
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti: Skvěle komunikuješ a umíš vyjednávat.
  • Proaktivní přístup: Jsi pracovitý, orientovaný na výsledek a máš týmového ducha.
  • řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme:

  • Přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí: U nás se budeš cítit jako doma.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office: Pracuj podle svého.
  • Špičkové benefity: Příspěvek na stravné, notebook, telefon.
  • Odborný růst: Účast na školeních a konferencích, kde se můžeš neustále zlepšovat.
  • Zábavu a týmového ducha: Pravidelné teambuildingy, firemní akce jako KARAT Family Day, Vánoční večírek nebo Jarní posezení.
  • Neformální atmosféru: Chodíme v teniskách nebo žabkách – jak chceš!
  • Parkování v areálu firmy
  • Možnost poznat úspěšné a inspirativní lidi: Pracujeme pro top firmy a máme k nim blízko.

Přidej se k nám!

Pošli nám svůj životopis a ukaž, že jsi ten pravý obchodník, kterého hledáme. I jako junior můžeš v KARAT Software růst a zářit. Pojď s námi měnit svět IT!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Švarc Orságová
E-mail: poslat životopis
ID: 4567266  Datum zveřejnění: 13.6.2024