Obchodník

KARAT Software a.s.

Dvořákova 77, Město, Přerov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S čím nám pomůžeš?

- proaktivní navazování nových obchodních vztahů
- zpracování nabídek na míru pro nové zákazníky
- komunikace se zákazníky, rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
- prezentování vlastností produktů zákazníkům
- vedení obchodních jednání u zákazníků

Hledáme osobu, která je nadšená pro nové technologie a má schopnost je propagovat a nadchnout okolí. Pokud jsi early adopter nových produktů a láká tě možnost zlepšovat procesy a pomáhat firmě růst, tak hledáme právě tebe.

Co od tebe očekáváme?

- obchodní dovednosti a praxi v oblasti obchodních jednání
- zkušenosti na pozici obchodníka v jiné IT společnosti jsou velkou výhodou
- obchodního ducha a cit pro business
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, příjemný projev
- proaktivní přístup, pracovitost, orientaci na výsledek
- týmového ducha
- zájem o profesní růst v IT oblasti (nadšenec do IT technologií)
- schopnost domluvit se v anglickém jazyce
- řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme?

- přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí a férový přístup
- flexibilní pracovní dobu
- možnost home office
- příspěvek na stravné
- notebook a telefon
- účast na odborných školeních a odbornostní růst
- pravidelné team-buildingy (končící nad ránem )

A také...

- možnost poznat úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich
vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko
- prima kolektiv a týmovou práci
- otevřenou komunikaci mezi všemi kolegy
- parkování v areálu firmy
- nejsme kravaťáci a pokud to jde, chodíme neformálně – tenisky nebo žabky? Je to na Tobě
- skvělé firemní akce jako je KARAT Family Day, Vánoční večírek nebo Jarní posezení
- na sportovce jsme připraveni - máme sprchu i kolárnu
KARAT Extreme Heads - seskupení pracovníků KARAT Software, kteří se vrhají do sportovních akcí všeho druhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Švarc Orságová
E-mail: poslat životopis
ID: 4567266  Datum zveřejnění: 8.3.2024