Programátor - Core Developer C#

KARAT Software a.s.

Dvořákova 2881/77, Město, Přerov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S čím nám pomůžeš?

V rámci týmu vývojářů můžeš pracovat na vývoji prezentační vrstvy ERP systému (desktopové, případně mobilní verze) pomocí WPF/MAUI technologií. Pokud by tě více zajímal backend, máme spoustu plánů s vývojem nástrojů pro plánování výroby, nebo aplikačním serverem, který přepisujeme na .NET Core. Dále se můžeš podílet na vývoji nových funkčností a optimalizaci/inovaci a údržbě těch stávajících. Čeká tě práce s aktuálními technologiemi, kupa příležitostí uplatnit nové technologie či metodiky a komunikace s kolegy i se zákazníky při analýze a řešení úkolů.
Při tom ti bude k ruce tvůj kouč a tým, kteří tě v tom nenechají plavat a se vším pomohou.

Co od tebe očekáváme:

- znalost C# a .NET
- znalost UI technologií WPF, MAUI, Xamarin, HTML, nebo naopak více SQL
- uvítáme např. znalost OpenAI, Azure, Docker, …
- zájem a snahu se učit nové technologie a postupy
- smysl pro tvorbu čistého a čitelného kódu, chápání principů OOP
- schopnost samostatné práce na úkolech: držet se zadání, ale vymyslet i něco navíc či navrhnout jiné, lepší řešení
- schopnost analyzovat souvislosti, systematičnost
- skutečně týmovou práci: komunikaci s kolegy, pochopení pohledu druhého s cílem najít a realizovat to nejlepší řešení problému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- hybridní práci - práce z kanceláře kombinovaná s prací z domu (2:3)
- příspěvek na stravné
- notebook a telefon
- účast na odborných školeních a odbornostní růst

A také...
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- možnost poznat úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko
- prima kolektiv a týmovou práci
- otevřenou komunikaci mezi všemi kolegy
- parkování v areálu firmy
- nejsme kravaťáci a pokud to jde, chodíme neformálně - např. někteří mají kraťasy i v prosinci
- skvělé firemní akce jako je KARAT Family Day, Vánoční večírek nebo Jarní posezení
- na sportovce jsme připraveni - máme sprchu i kolárnu
- KARAT Extreme Heads - seskupení pracovníků KARAT Software, kteří se vrhají do sportovních akcí všeho druhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4589049  Datum zveřejnění: 8.3.2024