Programátor automatických testů

KARAT Software a.s.

Dvořákova, Přerov 2, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S čím nám pomůžeš?

Budeš nám pomáhat s vývojem testovací platformy pro automatické testování webového klienta našeho ERP systému KARAT. Staneš se součástí týmu testerů a programátorů a získáš možnost podílet se na hledání inovativních přístupů k automatizaci testování a dalšímu rozvoji našich testovacích procesů. Pokud máš ambici růst a rozvíjet své programátorské dovednosti, pak práce u nás je pro Tebe to pravé. To vše za podpory skvělých kolegů, kteří Ti ve všem pomohou a nenechají Tě ve štychu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to nabízíme:

  • inspirativní pracovní prostředí
  • odborný a přátelský tým kolegů
  • možnost osobního rozvoje a růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost občasného home office
  • příspěvek na stravné
  • férové odměny
  • notebook a telefon
  • výhodné mobilní tarify pro pracovníky i rodinu
  • účast na školeních a další péče o kariérní růst
  • náborovou odměnu - odměníme všechny, kteří doporučí další skvělé lidi do týmu

A také...

  • možnost poznat úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko
  • společně tvoříme firemní kulturu - jsme rádi, když náš tým ovlivňují všichni - jako doma
  • prima kolektiv a týmová práce - na tom si zakládáme
  • otevřená komunikace mezi všemi kolegy
  • nejsme kravaťáci a pokud to jde, chodíme neformálně - např. někteří mají kraťasy i v prosinci
  • skvělé firemní akce - rádi se bavíme, sportujeme a firma to podporuje
  • KARAT Extreme Heads - seskupení pracovníků KARAT Software, kteří se vrhají do sportovních akcí všeho druhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro tuto pozici potřeba :

  • znalost technologií Type Script, Java Script, HTML a CSS
  • výhodou je znalost C#
  • zkušenosti s programováním alespoň na základní úrovni
  • ochota a odhodlání učit se nové věci
  • analytické a logické myšlení
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost pracovat v týmu
  • komunikativnost a umění dotahovat věci do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V KARAT Software a. s. vyvíjíme podnikové informační systémy (ERP) a nástroj pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO. S Informačním systémem KARAT denně pracuje přes 11 000 uživatelů. Mezi naše zákazníky patří Rodinný pivovar Bernard, Tatra, Diton, Národní divadlo, Gemini oční klinika, Linea Nivnice, Lunys a dalších více než 850 předních českých i slovenských společností. Jsme špičkou na českém a slovenském trhu a také jsme skvělá parta, se kterou se nebudeš nudit.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Švarc Orságová
E-mail: poslat životopis
ID: 4797916  Datum zveřejnění: 2.4.2024