Administrátor/ka serverů úvazek 1,0 (zástup za rodičovskou dovolenou)

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
15.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvestorka Mendelovy univerzity v Brně (MENDELU)
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa pro celoškolské pracoviště

ÚSTAV INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
• Administrátor/ka serverů úvazek 1,0 (zástup za rodičovskou dovolenou)
správa existujících serverových řešení (zejména operačních systémů a aplikací) a vytváření nových (od výběru vhodného řešení, přes testování, až do produkčního nasazení). Tvorba skriptů (Perl, Python, Bash apod.). Administrace virtualizací (VMware ESXi, KVM, oVirt, XEN). Údržba databázových systémů (PostgreSQL, MariaDB, MS SQL). Spolupráce na vytváření aktuální dokumentace a uživatelských návodů. Řešení problémů souvisejících se serverovými systémy a poskytování technické podpory.

Zaměstnanecké výhody, benefity

týdenní pracovní dobu, zázemí instituce univerzitního typu, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v areálu univerzity, možnost seberealizace a účasti na zajímavých projektech, odpovídající finanční ohodnocení.
Předpokládaný termín nástupu 15. 08. 2017

Životopis a motivační dopis zašlete na emailovou adresu:
[email protected]

Termín uzávěrky pro přijímání přihlášek je 23. 07. 2017.

V případě, že do 14 dní od uzávěrky pro přijímání přihlášek nebudete osloveni, nebyli jste vybráni do užšího výběru uchazečů. Dokumenty, které jste doručili v elektronické podobě, budou po ukončení výběrového řízení skartovány.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné vzdělávací organizace

Mendelova univerzita v Brně (MENDELU)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost provozování serverových systémů, výběru vhodných řešení a jejich nasazení do reálného provozu. Zkušenosti s administrací serverových operačních systémů GNU/Linux, Windows a provozovanými službami. Praktické zkušenosti s vytvářením skriptů v běžných skriptovacích jazycích. Dobrá orientace a aktuální přehled v oblasti serverové techniky a zkušenosti se správou serverových virtualizačních technologií.
Znalost principů fungování počítačových sítí, bezpečnostních zásad a technologií. Schopnost komunikace v českém a anglickém jazyce, vytváření dokumentace a návodů.
Zájem o serverové zde zmíněné a další technologie, kreativita, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita, schopnost týmové spolupráce, flexibilita, technické myšlení, ochota učit se novým věcem, kladný vztah k open-source software. Zájem o dlouhodobější spolupráci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3130870  Datum zveřejnění: 13.7.2017