SW Tester

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

spolupráce s vývojáři, analytiky i testery na testování podle testovacích scénářů
vytváření automatizovaných testů
podílení se na tvorbě testovacích scénářů
analýza funkčnosti vyvíjených aplikací
komunikace v rámci vývojové skupiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kreativní, zodpovědnou a dynamickou práci, která ti umožní rozvíjet své schopnosti a realizovat se
Pracovní poměr na HPP
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Ostrava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Klient se zabývá IT technologiemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenost na pozici SW testera/Quality Engineera minimálně jeden rok, ideálně déle
znalost testování pomocí test. scénářů a procházení logů aplikací
zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů (scriptovací jazyky)
znalost SQL dotazů a základů programování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3130898  Datum zveřejnění: 13.7.2017