Inženýr kvality / okr. Kladno

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc13. plat, příspěvek na dopravu, stravování, další benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zákaznická a interní kvalita
• zpracovávání analýz, řešení interních a externích problémů
• komunikace se zákazníky včetně zahraničních
• provádění auditů
• příprava a kompletace dokumentace
• spolupráce na projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi
• práci na nových projektech v rámci skupiny
• další profesní vzdělávání – možnost profesního růstu
• silnou podporu zkušenějších kolegů a práci v týmu
• smlouvu na dobu neurčitou
• velmi dobré mzdové ohodnocení
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na stravování
• 13. plat
• řadu dalších firemních benefitů

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ na adresu [email protected] a uvádějte zkratku 19060/IK/KOL.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobce elektronických součástek pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické, ideálně strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

kvalita

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ elektrotechnického směru podmínkou
• praxe v oddělení kvality ve výrobní společnosti vítána
• znalost čtení a porozumění technických výkresů, primárně mechanických dílů
• systematické a logické myšlení při hledání kořenových příčin problémů
• samostatnost při zpracování výsledků měření a vyšetřování
• znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
• zkušenosti s administrací projektů nebo alespoň účastí na nich
• silnou motivaci k neustálému zlepšování sebe sama a procesů ve výrobě
• znalost 8D reportů, PPAP dokumentace, měření a regulace
• zkušenosti s výrobními procesy svařování nebo vinutí cívek jsou velkou výhodou, ale ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3965443  Datum zveřejnění: 9.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc