Servisní technik TechSupport National

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

/ technická podpora a poradenství pro servisní techniky na úrovni jednotlivých obchodních týmů
/ složitější opravy a servis svařovacích zařízení
/ integrace svařovacích systémů u zákazníků – poradenství, montáž, přezkušování a nastavování parametrů svařovacích systémů
/ složitější instalace a aktualizace softwarového vybavení svařovacích systémů
/ obsluha a programování automatizovaných svařovacích systémů
/ proškolování servisních techniků a zákazníků
/ provádění a dokumentování svářecích testů
/ aktivní spoluúčast na veletrzích, zjišťování zpětné vazby z trhu
/ podílení se na správě skladového hospodářství

Zaměstnanecké výhody, benefity

/ perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající požadovaným znalostem a předchozím zkušenostem
/ důkladné proškolení v oblasti produktů, technologií a interních procesů
/ pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity
/ místo výkonu práce Praha, nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na svařovací techniku a solární elektroniku, hledáme kandidáty na pozici: Servisní technik TechSupport National.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

/ SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
/ oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 - § 6 a vyšší
/ předchozí zkušenosti v oblasti servisu elektrotechnických zařízení
/ základní znalost ručního elektrického svařování (WIG, MIG/MAG) podmínkou, svářečský průkaz výhodou
/ znalost ČJ (rodilý mluvčí) + komunikativní znalost AJ nebo NJ
/ velmi dobré uživatelské PC dovednosti (MS Office)
/ spolehlivost, pozitivní a zákaznicky orientovaný přístup
/ velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
/ velmi dobré technické myšlení
/ týmové smýšlení, ochota se dále vzdělávat
/ časová flexibilita, ochota cestovat
/ řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3965450  Datum zveřejnění: 9.9.2020