Obsluha galvanické linky

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Příbram, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 16 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
-provádění výrobní a kontrolní operace při dodržování stanovených technologických a kontrolních postupů, navěšování a svěšování dílců (komponentů) na závěsy resp. plnění a vyprazdňování bubnů, obsluha operačního panelu, volba příslušného technologického postupu,

Požadujeme:
-SŠ vzdělání, výhodou strojírenský obor
-praxe ve výrobním provozu
-manuální zručnost
-spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- adekvátní finanční ohodnocení
- firemní benefity
- přátelské pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zaměřujeme se na moderní koupelny promyšlené do posledního detailu v ucelené nabídce komplexních řešení. Svým zákazníkům dodáváme vany, sprchové kouty a dveře, vany s hydromasážními systémy, umyvadla, sanitární keramiku (wc, bidety a keramická umyvadla), koupelnový nábytek, vodovodní baterie a doplňky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Praxe na pozici/v oblasti

1. rok ve výrobě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3983215  Datum zveřejnění: 19.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 000 Kč/měsíc