Lakýrník

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Opava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádí výběr přípravků pro lakování
- Provádí tmelení, broušení a nátěr

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU – vyučen v oboru výhodou
- Zkušenosti s lakováním svařenců a rámů
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Ochota pracovat ve 3směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4038472  Datum zveřejnění: 25.2.2021