Přípravář projektů s Angličtinou

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro inženýrsko-dodavatelskou společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem obsazujeme pozici

Máte zájem o techniku? Jste pokročilý ve znalosti angličtiny? Spolehlivý? Se zájmem o nabytí nových zkušeností? Rád se učíte a příležitostně Vám nevadí služební cesta do zahraničí?
Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

• příprava a kalkulace projektů, časového harmonogramu
• spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci projektu
• spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení zakázky
• komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
• práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
• využití teoretických znalostí a jejich implementaci v praxi
• zajímavé platové ohodnocení
• flexibilní pracovní dobu
• služební notebook a mobilní telefon
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• 13. plat

Máte-li zájem o zaměstnání zašlete nám prosím svůj motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce na adresu - [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Inženýrsko-dodavatelská společnost - Ústí nad labem

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ technického směru (nejlépe strojní)
• znalost práce v AutoCAD (3D výhodou)
• schopnost čtení strojní výkresové dokumentace
• pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou
• předchozí praxe v průmyslu výhodou
• zájem pracovat převážně na mezinárodních projektech
• organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, logické uvažování
• schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
• znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
• základní orientace v normách
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4038529  Datum zveřejnění: 25.2.2021