Jak Vám poradíme?

Manažer/ka (provozní) pobočky MUZEUM LEGA Kutná Hora

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení a koordinace menšího teamu zaměstnanců, který zajišťuje chod pobočky (prodejna, muzeum, hotel, kavárna)
• Plánování směn zaměstnanců
• Administrace zákaznických požadavků
• Komunikace s logistickými partnery a zákazníky
• Administrativní činnost spojená s chodem pobočky
• Spolupráce s vedením společnosti, příprava a koordinace ročního plánu celkového rozpočtu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní práci v rodinné společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Individuální přístup a možnost zapojení se do rozvoje společnosti
• Plat odpovídající dané pozici
• Součástí mzdy jsou bonusové odměny v závislosti na výsledcích pobočky
• Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení,
• zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Rodinná společnost Muzeum Lega v Kutné Hoře - prodejna, muzeum, hotel, kavárna

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dovednost řízení týmu a motivace zaměstnanců
• Pragmatický, věcný a proaktivní přístup s dobrým projevem
• Samostatnost
• Schopnost komunikace v angličtině výhodou
• Schopnost analytického a logického myšlení a smysl pro detail
• Pečlivost, spolehlivost a pozitivní nadhled
• Schopnost teamové spolupráce
• Nekonfliktnost
• Dobrá organizační a adaptační schopnost
• Zvládání stresových situací
• Uživatelská znalost práce na PC, MS Office Word, Excel, Outlook
• Předchozí praxe se řízením menšího kolektivu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Vinohradská 184
130 52 Praha 3
ID: 4144263  Datum zveřejnění: 18.8.2021