Referent obchodu

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného obchodního partnera obsazujeme pozici - Obchodní referent

-Týmové hráče s nadšením a disciplínou, kteří na sobě chtějí pracovat
-Lidi, kteří pomohou najít řešení a dotahují věci do konce
-Někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka s maturitou neodmítneme
-Lidi schopné jednat se zákazníky a montážními firmami
-Klademe důraz na profesionalitu a jazykové znalosti, naši zákazníci mluví převážně anglicky

NÁPLŇ PRÁCE:

-Příprava nabídek na dodávku speciálních zařízení pro energetiku - příhradové stožáry, hlavní a pomocné konstrukce rozvoden, podpěrné a technologické konstrukce do elektráren
-Kompletní řízení zakázky - uzavírání obchodních smluv, logistika dodávek na stavbu, zpracování vývozních dokumentů, fakturační a reklamační řízení
-Zpracování projektů v interním systému
-Kontakty se zákazníky a montážními firmami
-Akviziční činnost
-Získávání dat pro marketingové analýzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v Českých Budějovicích - dobrá dostupnost, parkoviště v areálu firmy
-Zajímavé finanční ohodnocení - smluvní mzdy, měsíční a čtvrtletní odměny
-13. a 14. plat
-Výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky nad rámec zákona
-5 týdnů dovolené ročně
-Příspěvek na podnikové stravování - závodní jídelna i kantýna
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Odměny za pracovní věrnost firmě
-Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí
-Prohlubování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy
-Možnost profesního růstu
-Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky
-Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

-Jsme silná, ryze česká firma s českým vedením
-Disponujeme vlastním unikátním know-how a vlastní výrobní základnou
-Máme více než 65 let zkušeností v oboru a spokojené zákazníky po celém světě
-Investujeme do špičkových výrobních technologií a výpočetních systémů
-Vážíme si šikovných a pracovitých lidí a vždy platíme včas
-Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a výhod
-Dobré nápady se u nás opravdu uskuteční
-Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl
-Vytváříme prostředí pro profesní růst a podporujeme vzdělávání
-Nové zaměstnance důkladně zaškolíme
-Dbáme na neustálé zlepšování pracovního prostředí a na bezpečnost práce
-Podporujeme jihočeské sportovní, charitativní a kulturní projekty

Místo výkonu práce České Budějovice

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

speciálních zařízení pro energetický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Výborná komunikace v anglickém jazyce
-Perfektní znalost MS Office
-Řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4185560  Datum zveřejnění: 19.10.2021