1 000 EUR

Čašník/Čašníčka

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.10.2019
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s vášňou pre prácu v reštauračných a hotelových službách, s vášňou k vínu a histórii. Naším cieľom je ponúkať tie najkvalitnejšie služby, preto hľadáme ľudí, ktorí sa neboja nových výziev a majú tímového ducha. Ponúkame prácu v novej ambicióznej prevádzke zrekonštruovaného kaštieľa s možnosťou ďalšieho osobnostného rozvoja a kariérneho rastu. Hľadáme lojálnych ľudí, ktorí majú chuť robiť veci inak a nemajú radi stereotyp a chcú byť súčasťou rodinnej firmy.
Práca si vyžaduje znalosť anglického jazyka min. A2., nakoľko klientela je z celého sveta .

Informácie o mzde

1000 eur + prémie podľa ohodnotenia, príplatky za nadčasy a sviatky a iné bonusy

V prípade potreby možnosť zamestnanecké ubytovanie.
Plat v závislosti od predošlej praxe a prejavených schopností.
Podpora ďalšieho vzdelávania a osobnostného rozvoja.
Firemné teambildingy.
Možnosť kreatívnej práce a zapojenia sa do chodu a rozvoja prevádzky.

Kontaktujte nás prostredníctvom emailu. Oslovíme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch, gastronómia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

fyzická zdatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
tímová práca
empatia
komunikatívnosť
precíznosť (presnosť)
sebaovládanie

Kaštieľ Kubínyi pochádza zo 17. storočia, no svoju súčasnú podobu získal v prvej polovici 18. storočia, keď bol počas barokovej prestavby rozšírený do súčasných rozmerov a získal svoje typické cibuľovité veže. Kaštieľ sa spolu s bývalými stajňami nachádza v rozľahlom anglickom parku. Od roku 2010 prešiel celý areál dôslednou rekonštrukciou a v obnovených priestoroch je hotel a reštaurácia Amalia. V kaštieli si okrem kvalitného jedla môžete vybrať zo 150 druhov jedinečných kvalitných vín z Talianska, Španielska, Francúzska, ale aj Slovenska a dokončiť prehliadkou kaštieľa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

M.R. Štefánika 2266
026 01 Dolný Kubín

ID: 3746995   Datum zveřejnění: 24.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1000 eur + prémie podľa ohodnotenia, príplatky za nadčasy a sviatky a iné bonusy