30 000 - 35 000 CZK

Zdravotní sestra

Kateřina Janíčková

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle možnosti
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecná sestra vykonává činnosti podle § 3 odst. 1 dle zákona 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů a dále bez odborného dohledu a bez indikace, v souladu s diagnózou stanovenou lékařem poskytuje, případně zajišťuje základní a specializovanou ošetřovatelskou péči prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

Informace o mzde

příplatky za služby, osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dobré platové podmínky, dotované stravování, ubytování zcela zdarma a na velmi slušné úrovni, přátelský kolektiv a solidní zaměstnavatel.

Informace o náboru

Bližší informace rádi a obratem podáme na základě zaslaného životopisu prostřednictvím emailu nebo odpovědí na tuto nabídku.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2019 (zbývá ještě 12 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

Soukromé sociálně zdravotnické zařízení, dvousměnná pracovní doba (denní a noční služby)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost, samostatnost, rozhodnost, empatie.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální registrovaná agentura práce, která pomáhá vyhledat práci uchazečům dle jejich potřeb, přání a pomáhá při vyjednávání požadavků u zaměstnavalů.

Konojedská 10
10000 Praha 10

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Janíčková
E-mail: poslat životopis
ID: 3681220   Datum zveřejnění: 29.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   příplatky za služby, osobní ohodnocení