Reagujte bez životopisu

Prodavač/ka v obchodě s potravinami Žabka

Kateřina Maurerová

Místo práce
Na Pomezí, Praha 5-Košíře, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 22 000 Kč/měsícZákonné příplatky, osobní finanční ohodnocení, měsíční bonusy za dodržování standardů prodejny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní a profesionální služby zákazníkům
- budování a udržování vztahu se zákazníky
- obsluha pokladny a zodpovědnost za svěřenou hotovost
- obsluha terminálu Sazka
- příjem a pravidelné doplňování zboží, zodpovědnost za svěřený úsek
- dopékání pečiva
- údržba vzhledu prodejny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou
- osobní finanční ohodnocení
- po roce navýšení mzdy
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dovolenou ve výši 8 tisíc korun
- účast na vybraných kulturních a sportovních akcí zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

V případě, že byste rádi s námi spolupracovali, pošlete nám průvodní dopis na uvedený mail a my Vás poté pozveme do naší prodejny, abychom se blíže seznámili.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost ,spolehlivost a poctivost
- vítané jsou zkušenosti z maloobchodního prodeje, nejsou však podmínkou
- ochota pracovat na směny ( ranní, odpolední a dva víkendy v měsíci, popřípadě krátký/dlouhý týden )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V oblasti maloobchodu podnikáme již 5 let, v současné době spouštíme další provozovnu potravin na Praze 5. Naším cílem je do pěti let otevřít další 2 provozovny. Abychom společně prosperovali a mohli tohoto cíle dosáhnout, řídíme se heslem: " spokojený usměvavý zaměstnanec = spokojený usměvavý zákazník ".

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3858005  Datum zveřejnění: 28.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc