Odborný referent (ž/m) - Nákup drogerie

Kaufland Česká republika v.o.s.

Bělohorská 203/2428, 169 00 Praha 6, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- důsledná příprava materiálů pro obchodní jednání
- cenové přehledy, cenová a sortimentní porovnání
- zpracování dat spojených s agendou dané nákupní oblasti
- kontrola chyboných faktur

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, reálnou šanci kariérně růst, až 5 týdnů dovolené a 13. mzdu (vrámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost MS Excel, PowerPoint
- znalost AJ/NJ
- analytické myšlení
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3282574  Datum zveřejnění: 9.1.2018