Trainee - Nákup

Kaufland Česká republika v.o.s.

Bělohorská 203/2428, 169 00 Praha 6, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
11.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komplexní seznámení s nákupní oblastí
- detaitní seznámení s nákupnímy systémy a procesy
- stínování nákupčích (různé sortimentní skupiny)
- sledování a následná analýza konkurence nejen v České republice, ale i dalších zemí s výskytem sítě Kaufland

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, reálnou šanci kariérně růst, až 5 týdnů dovolené a 13. mzdu (vrámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené VŠ vzdělání
- opravdový zájem o retail
- max. 3 roky praxe po škole
- znalost NJ (min. B1) na komunikativní úrovni - denní používání
- řidičský průkaz sk. B
- flexibilitu, přízpůsobivost
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3292228  Datum zveřejnění: 22.1.2018