Koordinátor prodeje ovoce, zeleniny a pekárny (ž/m) - Kuřim

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Kuřim, okres Brno-venkov, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odborná koordinace oddělení ovoce a zeleniny a pekárny bez přímé vedoucí zodpovědnosti
- plánování a umísťování akčního zboží, kontrola kvality a trvanlivosti
- spolupráce na odborném rozvoji zaměstnanců
- kontaktní osoba pro zákazníky (řešení podnětů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ihned smlouvu na dobu neurčitou, šanci kariérně růst , 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity).

Informace o náboru

Na každou listinu, na které nám poskytujete Vaše osobní údaje, prosím uveďte:
"Dávám tímto společnosti Kaufland Česká republika v.o.s. svůj výslovný souhlas k použití všech svých výše uvedených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu nejdéle 2 let."
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v personální evidenci a budou sloužit pro vnitřní potřebu naší společnosti, a to k výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovněprávního vztahu. Na Vaši žádost osobní údaje zlikvidujeme. Zjistíte-li porušení povinnosti při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v § 21 odst. 2 zák. č. 101/2000 Sb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- střední školu nebo vyučení
- uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3305379  Datum zveřejnění: 8.2.2018