Vedoucí obchodního domu (ž/m) - Mělník

Kaufland Česká republika v.o.s.

STROM PRAHA a. s., Záboří (zemědělský areál), Záboří, Kly, Mělník, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.

Vaše role u nás

- dohled a zodpovědnost nad celým provozem prodejny, včetně personální zodpovědnosti a vedení zaměstnanců
- zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů a dosahování požadovaných výsledků
- vedení a rozvoj jednotlivých vedoucích oddělení
- zajištění dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů

Očekáváme od Vás

- VŠ - minimálně Bc.
- praxi na podobné pozici min. 1 rok
- zkušenost s vedením týmu
- znalost AJ nebo NJ na úrovni začátečník nebo mírně pokročilý
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

Ihned smlouvu na dobu neurčitou, osobní automobil (Audi) i k soukromým účelům, šanci kariérně růst (i mezinárodně), až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3398177  Datum zveřejnění: 23.5.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.