Domovní technik (ž/m) - Vsetín

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Vsetín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.

Vaše role u nás

- odpovědnost za technický stav budovy a přístrojů v obchodním domě
- zajištění servisu a oprav zařízení
- objednávání a kontrola odvedené práce dodavatelů
- drobné opravy v objektu
- vedení evidence projektové dokumentace a revizních zpráv objektu

Očekáváme od Vás

- technické vzdělání
- platnou zkoušku z vyhlášky 50 § 4 – podmínkou, § 5 – výhodou
- praxi v oboru elektro - výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu a trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

Nástupní mzdu 25 000 Kč - > po 1. roce mzdu 26 000 Kč - > po 2. roce mzdu 27 000 Kč - > po 3. roce mzdu 28 000 Kč, ihned smlouvu na dobu neurčitou, až 5 týdnu dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.