Trainee (ž/m) - oblast Nákup, mzda 50 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolvent VŠ a máte jasnou představu o své budoucnosti? Chcete převzít odpovědnost? Postavte svou kariéru na pevných základech - u nás.

O co jde?

- propracovaný roční trainee program
- následné důkladné zapracování na cílovou pozici - nákupčí
- převzetí cílové pozice
- detailní zapracování v odděleních, která souvisí s cílovou pozicí
- podpora formou školení a tréninku

Bez čeho to nepůjde?

- ukončené VŠ vzdělání - miminálně Bc.
- komunikativní znalost NJ nebo AJ (min. na úrovní B1)
- proaktivní přístup
- zápal pro práci v cílové oblasti
- silné komunikační dovednosti

Co za to?

- ihned smlovu na dobu neurčitou
- nástup 1.10.2018
- mzdu 50 000 Kč po dobu programu a další benefity

Proces výběrového řízení

- 1. kolo online psychometrický a jazykový test
- 2. kolo telefonické interview
- 3. Assessment centrum

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.