Koordinátor potrav. a nepotrav. zboží (ž/m) - Šternberk

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.

Vaše role u nás

- odborná koordinace oddělení bez přímé vedoucí zodpovědnosti
- plánování a umísťování akčního zboží, kontrola kvality a trvanlivosti
- spolupráce na odborném rozvoji zaměstnanců
- zajištění kompletního toku zboží
- kontaktní osoba pro zákazníky (řešení podnětů)

Očekáváme od Vás

- střední školu nebo vyučení
- uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

Nástupní mzdu 29 250 Kč -> po 1. roce mzdu 31 500 Kč -> po 2. roce mzdu 33 600 Kč -> po 3. roce mzdu 35 000 Kč, ihned smlouvu na dobu neurčitou, šanci kariérně růst , až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity).

Místo výkonu práce

Budovaná prodejna ve Šternberku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.