Brigáda- Sekretářka oddělení Projektový management (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás

- administrativní činnost v rámci kanceláře
- správa dokumentů, smluv a jejich zadávání do systému
- kontrola vyúčtování služebních cest, příprava docházkové evidence
- správa plných mocí a elektronického archivu stavební dokumentace
- spolupráce v rámci týmu, pomoc s ad hoc úkoly

Očekáváme od Vás

- středoškolské vzdělání
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- uživatelská znalost Microsoft Office, internet
- mírně/středně pokročilá znalost NJ
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- šanci kariérně růst
- až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- preventivní zdravotní program
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
- odměny za pracovní jubilea

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3508619  Datum zveřejnění: 4.10.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130 Kč/hodina