Trainee (ž/m) - Logistické centrum, Modletice u Prahy

Kaufland Česká republika v.o.s.

Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O co jde?

- propracovaný roční trainee program
- následné důkladné zapracování na cílovou pozici - vedoucí směny do provozu sklad
- detailní zapracování v odděleních propojených s cílovou pozicí
- podpora formou školení a tréninku
- služební cesty, mobilita mezi logistickými centry Modletice a Olomouc

Bez čeho to nepůjde?

- ukončené VŠ vzdělání - miminálně Bc.
- znalost AJ nebo NJ (min. na úrovní B2)
- pokročilé IT dovednosti - MS Office, zejména Excel
- asertivita, chuť na sobě pracovat, dobré komunikační dovednosti
- trestní bezúhonnost

Co za to?

- ihned smlovu na dobu neurčitou
- nástupní mzdu 50 000 Kč a tím to nekončí
- možný nástup už 1.1.2019
- až 25 dní dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- kartu MultiSport a další

Proces výběrového řízení

- 1. kolo online psychometrický a jazykový test
- 2. kolo telefonické interview
- 3. Assessment centrum

Místo výkonu práce

Logistické centrum Modletice, Modletice 91

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.