Specialista externí komunikace/ PR specialista s NJ (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás

- tvorba strategie a komunikačního plánu, průběžné vyhledávání komunikačních témat
- aktivní spolupráce s médii, denní zpracování dotazů od novinářů
- plánování a tvorba tiskových zpráv a organizace tiskových setkání
- vyhodnocování PR výstupů, pravidelné analýzy mediálního obrazu
- sledování, příprava podkladů a aktivní účast na jednáních v oblasti Public Affairs
- úzká spolupráce s oddělením nákupu, marketingu, CSR, interní komunikace s německou centrálou

Očekáváme od Vás

- min. SŠ/ VŠ vzdělání (ideálně zaměření PR nebo mediální studia)
- relevantní praxe v PR agentuře / na pozici PR specialisty ve firmě min. 3 roky, zkušenosti v oblasti Public Affairs
- velmi pokročilá znalost NJ slovem i písmem podmínkou (min. úroveň B2)
- výborné prezentační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, vlastní iniciativa
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás

- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- až 5 týdnů dovolené
- preventivní zdravotní program
- odměny za pracovní jubilea
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3555846  Datum zveřejnění: 7.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.