Brigádník (ž/m) - převážně práce za obslužným pultem

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.150 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- aktivní prodej a obsluha zákazníků na úseku lahůdek a uzenin
- kontrola kvality, čerstvosti a cenového značení
- vyskladňování zboží
- doplňování zboží
- další činnosti, které souvisí s prací v obchodě

Očekáváme od Vás
- plnoletost
- vstřícné jednání se zákazníky
- ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- možnost nastartovat kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti
- šanci si slušně vydělat – 150 Kč/hod.
- různorodou pracovní náplň
- super kolektiv
- rozpis směn 14 dní dopředu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3848962  Datum zveřejnění: 15.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150 Kč/hod.150 Kč/hodina